Filtry

Kategorie

Rozmiar

Kolor

Producent

Cena

Wybierz produkt do dekoracji

Butelki
 • Butelka stalowa 0,5l Miniaturka
  Sublimacja od
  Pusty od
 • Termos ze stali nierdzewnej 0,6l Miniaturka
  Sublimacja od
  Pusty od
 • Butelka termiczna 0,5l Miniaturka
  Sublimacja od
  Pusty od
 • Stalowa Butelka 620 ml Miniaturka
  Sublimacja od
  Pusty od
 • Butelka ze stali nierdzewnej 0,8l Miniaturka
  Sublimacja od
  Pusty od
 • Butelka aluminiowa 400 ml Miniaturka
  Sublimacja od
  Pusty od
 • Butelka aluminiowa 800 ml Miniaturka
  Sublimacja od
  Pusty od
 • Szklana butelka z etui 500 ml Miniaturka
  Sublimacja od
  Pusty od

Butelki z własnym nadrukiem

Szukasz gadżetu reklamowego, który okaże się na tyle piękny i praktyczny, że pracownicy i klienci będą z niego ciągle korzystali? Zapomnij o niefunkcjonalnych akcesoriach, a postaw na butelki z własnym nadrukiem. To nasz absolutny hit – świetnie sprawdzający się w roli gadżetu marketingowego, ale też będący symbolem Twojej troski o środowisko.

Jak widzisz, przemyślany wybór produktów służących do promowania firmy, to wiele korzyści. Bidon z logo na pewno spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

Butelki z nadrukiem – dlaczego są dobrym gadżetem reklamowym?

Zastanów się, jaką funkcję ma pełnić gadżet reklamowy, który dajesz swoim pracownikom czy klientom. Zapewne zależy Ci na tym, aby przypominał im o Twojej marce i budował świadomość jej istnienia. To możliwe tylko wtedy, gdy podarujesz im coś praktycznego. Coś, z czego będą mogli korzystać w codziennych sytuacjach.

Bidon z logo to doskonały produkt, który można użytkować w domu, ale też zabierać ze sobą w podróże, na wycieczki czy pikniki. Dzięki temu stale jest obecny w życiu osoby, która go posiada. Poza tym jest elegancki i stylowy. Jeśli chcesz, aby Twoja marka była właśnie w tej sposób postrzegana, zrezygnuj z tandetnych gadżetów, a postaw na to, co solidne i estetyczne.

Nasza oferta – duży wybór bidonów z nadrukiem

Szukasz idealnego bidonu z nadrukiem? Takiego, który ładnie się prezentuje, a także długo trzyma ciepło? Ważne jest przy tym to, aby miał odpowiedni kolor i powierzchnię, na której można nanieść trwały napis czy wyraźną grafikę.

Polecamy Twojej uwadze:

 • butelki stalowe,
 • termosy ze stali nierdzewnej,
 • butelki termiczne,
 • butelki aluminiowe,
 • szklane butelki z etui.

Występują one w kilku pojemnościach, m.in. butelki z nadrukiem 500 ml, 400 ml, 620 ml, a nawet 800 ml.

Wygodne zamówienie bidonów z logo – zrób to online

Zainteresowała Cię nasza urozmaicona oferta butelek z nadrukiem? Nic prostszego, jak tylko zamówić je online i oczekiwać na dostawę. Skorzystaj przy tym z niezwykle prostego w obsłudze, intuicyjnego kreatora, w którym określisz każdy element projektu – zdjęcie lub napis i swobodnie je rozmieścisz na całej powierzchni.

Bidony z własnym logo to gadżety dla firm z każdego sektora. Szczególnie jednak polecamy im markom związanym z działalnością sportową, rekreacyjną, fitness, wellness i beauty, szkolnictwem i edukacją, rozrywką, szeroko pojętym przemysłem spożywczym. Możesz też zamówić butelki z własnym nadrukiem indywidualnie, aby podarować je w prezencie bliskiej osobie. Zapraszamy!

POwitalny kod rabatowy-50zł!

Przycisk WITAMY
Your cart is empty